Anes Motor
Güvenli Alışveriş   9 Taksit Fırsatı   100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   İade Garantisi   İletişim: 444 4 859
  Hesabım   Yeni Üyelik Kaydı   Kargom Nerede   Outlet
   
 
  Alışveriş Sepetim
 

Anes Motor Online Satış Sitesi’ne Hoş Geldiniz!

2008 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Anes Motor, Motosiklet sektöründe 35 yılını devirmiş bir tecrübe ile temellerini bu birikim üzerine atmıştır.

Yenilikçi, dürüst, açık, ve güvene dayalı ticari ilişkileri hem yurtiçi hem yurtdışında Türkiye’yi temsil edecek şekilde günümüze kadar gelmiş, sektöründe yön verici niteliklere ulaşmıştır.

Kuruluşundan itibaren belirli değerleri hem sektöre hem de sektörün içindeki rakip firmalara örnek olacak şekilde iletmeye çalışmıştır.

Müşteri odaklılık,
Etiklere uygun çalışmak,
Çevreye ve insana önem vermek,
Çalışanlarına değer vermek,
Hedef odaklı olmak,
Yenilikçi yaklaşım


Bu değerler ile Anes Motor, vizyonu olan Tükiye’nin en iyi motosiklet ve aksesuar satış noktası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Honda Türkiye A.Ş’nin ödüllü yetkili bayisi olması dışında motosiklet sektöründe dünya çapında isim yapmış olan 16 farklı aksesuar markasının da Türkiye’deki temsilciliğini yürütmektedir.

Teknolojinin günlük ve sosyal hayatımıza katmış olduğu yeni değerler ile açık olan Online Satış mağazamız da size ve geleceğin motosiklet tutkunlarına hizmet verebilmek için buradadır.

Keyifli alış verişler, Yolunuz açık olsun.
     
  Anes Motor devamlı ziyaret ettiğimiz bir Honda servisi, vermiş oldukları servis ve satış kalitesini aynı şekilde adına yakışır olarak internet sitesinde de göstermiş.  
     
  12.04.2016 tarihinde Shark marka bir kask aldım. Kaskın vizöründe bir problem yaşadım, bu problemi müşteri hizmetlerine ilettikten hemen sonra problemi çözdüler. Teşekkür ederim  
     
Kasklar Motosiklet Aksesuar Koruma Ekipmanları Çantalar Yedek Parça SHARK EVO-ONE MACNA MOUNTAIN CEKET BERING COLTRANE DERI ELDIVEN MACNA SHELTER YAGMURLUK ALT MACNA SHELTER YAGMURLUK UST IXS HORTON SHARK SPEED HRC-OIL BAKIM VE TEMIZLIK TURTLE MOTO ALARM DISK ROSS FREE MONT ANES MOTOR ANES MOTOR ANES MOTOR ANES MOTOR ANES MOTOR ANES MOTOR